• Fundacja

REMONT

Władze miasta, wspierając nasze działania, podarowały nam mieszkanie do remontu. Mieszkanie to chcemy przeznaczyć na mieszkanie readaptacyjne dla naszych podopiecznych. W mieszkaniu konieczny jest remont łazienki i kuchni, aby było zdolne do zamieszkania. Niestety środki na remont musimy zebrać we własnym zakresie, a nie są możliwe do ujęcia w żadnym programie.

Dlatego zwracamy się z prośbą do każdego o podarowanie materiałów remontowo-wykończeniowych.Przydatne będą: farby, wałki, silikony, gips szpachlowy, płytki ceramiczne, klej do płytek, panele, wykładziny, kabina prysznicowa, bojler, wyposażenie AGD, meble kuchenne. Wiemy że potrzebnych materiałów jest wiele, ale będziemy wdzięczni za każde możliwe wsparcie.

Jeśli chcesz nas wesprzeć zadzwoń, napisz maila lub na Facebooku. :)

Zapraszamy też do śledzenia wydarzenia na Facebooku.


Prace wrą!

Instalacja wodna położona, płytki przyklejone, ściany pomalowane, czyli remont powoli dobiega końca. Ciężka praca za chłopakami... teraz nadszedł czas na wyposażenie mieszkania. Musimy zakupić: meble kuchenne, sprzęt AGD, bojler do ciepłej wody, kabinę prysznicową oraz meble do pokoi... trochę tego jest. Jeśli ktoś ma jakieś meble do podarowania to chętnie przyjmiemy. Dla osób które chciałyby pomóc, a nie mają żadnych mebli czy sprzętów uruchomiliśmy zrzutkę. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie.

27 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
logo_opp_czarne2.png