• annakh@fundacja-pomost.pl

To dla nas ważne! Pomóż nam pomagać!

Aktualizacja: 13 lip 2019

Potrzeby Fundacji Pomost są bardzo skromne. Utrzymanie ośrodka readaptacyjnego wymaga jednak comiesięcznych opłat stałych oraz zapewnienia wynagrodzenia dla terapeutów, psychologów czy specjalistów z dziedziny terapii uzależnień.

Mimo ogromnego wsparcia organizacji pozarządowych, lokalnych przedsiębiorców i osób prywatnych nie udaje nam się jednak pokryć wszystkich bieżących wydatków związanych z działalnością ośrodka. Cały czas Fundacja czeka także na decyzję w sprawie dofinansowania ze strony Państwa. Zanim do tego dojdzie, musimy zgromadzić środki niezbędne do prowadzenia naszego ośrodka w najbliższym kwartale.

Brakuje nam 64 000 zł, które – mamy nadzieję – uda nam się zebrać dzięki Państwa hojności.