• Fundacja

Wyścig konny o puchar Fundacji Pomost

Nie wiemy czy wiecie, ale 4.06 jest święto wolności. Wolność jest ważna dla każdego, a dla naszych podopiecznych szczególnie...

Pewnie dlatego, że wolność doceniamy dopiero wtedy gdy ją stracimy.

Z tej okazji mamy możliwość uczestniczyć w wyścigach konnych we Wrocławiu. Jedna z gonitw odbędzie się o Puchar Fundacji POMOST. Chcemy też wykorzystać tą okazję do opowiedzenia o naszej pracy i dlaczego to co robimy ma sens. Na miejscu będzie rozstawiony nasz namiot, gdzie każdy będzie mógł poznać naszych chłopaków i z nimi porozmawiać. Aby się przekonać, że były więzień natyka na takie same problemy jak każdy z nas i swoimi sposobami próbuje sobie z nimi radzić.

W całej akcji promocyjnej wspiera nas firma ClosBrothers, ludzie z ogromnym sercem i zaangażowaniem w pomoc drugiemu człowiekowi.

Dziękujemy!

Zapraszamy na stronę toru wyścigowego.